Navigace: Bambinek.cz -> Přebalování -> Dětské pleny -> Látkové pleny

Látkové pleny

 
V posledních letech se více a více maminek vrací ke klasickým látkovým plenkám. Oproti dobám dřívějším je však na trhu mnohem větší výběr a látkové pleny také prošly velkým vývojem. Nehledě na to, že dle nejrůznějších výzkumů jsou dětské látkové pleny mnohem šetrnější k životnímu prostředí než plenky jednorázové.

Dětské látkové pleny, které naleznete na našem e-shopu vybíráme s největší pečlivostí tak, aby splňovaly veškerá hygienická kritéria. Jedním z výrobců, jehož plen si ceníme jsou Libštátské bavlněné pleny s potiskem i bez něj, jsou vyrobeny ze 100% bavlny a díky použité technologie tkaní v dutinné vazbě je zaručena vyšší savost a měkkost. Rozměr těchto látkových plen činí 70x70 cm.

Dalším nezanedbatelným důvodem, proč zvolit moderní látkové pleny je poměrně velká finanční úspora. Pořízení látkových plen s potiskem či bez něj sice vyžaduje vyšší počáteční investici, ta se vám však již během prvních 6 měsíců používání vrátí.

Ať už se rozhodnete pro bílé látkové pleny či moderní plenky s potiskem, výrazně za přebalování ušetříte a jistou úlevu dopřejete také přírodě.

   

 

Značky:

Nejprodávanější produkt v této kategorii

 
Všechny uvedené ceny jsou včetně DPH, pokud není uvedeno jinak.

Strana: 1

 
 

 


Přihlásit

Košík je prázdný

Poslední navštívené produkty
  • Doposud jste žádný produkt nenavštívil(a).