Navigace: Bambinek.cz -> Dětské oblečení -> Dětské rukavice

Dětské rukavice

 
Jistě se všichni rodiče shodnou na tom, že kvalitní dětské zimní rukavice jsou nezbytnou součástí každé zimní výbavy jak na hory, tak do města. Ruce mají tendenci rychle prochladnout, proto je nezbytné dopřát jim kvalitní ochranu.  

Jaký typ dětských rukavic zvolit?  

Dětské zimní rukavice mohou být buď prstové nebo palčáky. Oba typy rukavic s sebou nesou své výhody a nevýhody. Prstové rukavice dětem umožňují lepší úchop a pohodlí zatímco palčáky poskytují větší teplo a lépe se nasazují.  

Dětské zimní rukavice nepromokavé a promokavé  

Zatímco promokavé rukavice jsou nejčastěji vyráběny z fleece, vlny nebo kůže nejsou moc vhodné pro děti, které si chtějí sníh užívat naplno. Tento typ rukavic se hodí například do města, když je dítě v kočárku.

Nepromokavé dětské rukavice jsou zátěrové nebo membránové. Oba tyto typy zase skýtají své výhody a nevýhody. Lépe z nich však vycházejí nepromokavé dětské rukavice s membránou, jelikož jsou mnohem více prodyšné a pohodlné.

Najít však na našem e-shopu můžete také dětské rukavice pro kojence, které jsou speciálně navrženy pro malé ručičky vašich novorozeňat.
 
 

   

 

Značky:

Nejprodávanější produkt v této kategorii

 
Všechny uvedené ceny jsou včetně DPH, pokud není uvedeno jinak.

Strana: 1

 
 

 


Přihlásit

Košík je prázdný

Poslední navštívené produkty
  • Doposud jste žádný produkt nenavštívil(a).